Wymiana obudowy/zawiasów w laptopie

Naprawa obudowy i zawiasów w laptopie

Obudowa w Twoim laptopie uszkodziła się lub ułamał się zawias? Z pozoru niewielkie usterki mogą znacznie utrudnić korzystanie z urządzenia. Obudowa chroni komputer, a zawiasy pozwalają na jego swobodne otwieranie oraz zamykanie. Koniecznie rozważ naprawę tych elementów lub ich całkowitą wymianę!

Oferta naprawy obudowy i wymiany zawiasów w Warszawie

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej naprawie obudowy laptopów oraz profesjonalnej wymianie zawiasów. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przywrócić Twojemu laptopowi estetyczny wygląd i pełną funkcjonalność. Staramy się, jeśli to możliwe, ograniczyć koszty usunięcia usterki poprzez naprawę starych części, a gdy to konieczne – zamawiamy nowe. Zawsze dostosowujemy się do potrzeb oraz możliwości klientów.
naprawy obudowy i zawiasów
Istnieje ryzyko, że uszkodzony zawias czy zniszczona obudowa pociągną za sobą kolejną usterkę. Nieprawidłowo działające zawiasy mogą spowodować awarię ekranu, a także przeciążenie kabli zewnętrznych. Natomiast wadliwa obudowa jest w stanie uszkodzić wiele wewnętrznych komponentów oraz ograniczyć mobilność. Jeśli laptop jest objęty gwarancją, to próba naprawy uszkodzenia samodzielnie może ją unieważnić, dlatego warto skonsultować się z autoryzowanym serwisem. Wybierając nas, stawiasz na profesjonalną naprawę obudowy oraz wymianę zawiasów.
Nie warto zwlekać z wizytą w serwisie. Znajdziesz nas w Warszawie, w dwóch lokalizacjach – na Ursynowie bądź Bielanach. Blisko mają do nas także mieszkańcy Żoliborza, Bemowa i Mokotowa. Nasz zespół szybko zajmie się Twoim problemem, gwarantując konkurencyjne ceny. Jeśli więc interesuje Cię naprawa obudowy laptopa czy też wymiana jego zawiasów – zgłoś się do nas!
Ursynów

ADRES SERWISU

AL. Komisji Edukacji Narodowej 83
lok. U-5

Warszawa, 02-777

GODZINY OTWARCIA

od pon. do pt. w godz. 9:00-19:00, sobota w godz. 10:00-14:00.

SZYBKA POMOC!

Zadzwoń pod nr 533601601 lub 533602602.
rozdzielacz
Bielany Bemowo

ADRES SERWISU

Al. Władysława
Reymonta 12
lok. 31

Warszawa, 01-842

GODZINY OTWARCIA

od pon. do pt. w godz. 10:00-18:00, sobota w godz. 10:00-14:00.

W okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) serwis komputerowy na Bielanach pracuje od poniedziałku do piątku. W soboty jest on zamknięty.

Zapraszamy również do serwisu laptopów, notebooków czy komputerów stacjonarnych na Ursynowie!

SZYBKA POMOC!

Zadzwoń pod numer 532606604 lub 532606605