Naprawa układu chłodzenia

Naprawa układu chłodzenia

Twój laptop zaczął się przegrzewać? Wentylator pracuje głośno bądź całkiem przestał działać? Komputer zwalnia podczas pracy? Konieczna jest naprawa układu chłodzenia w Twoim sprzęcie!

Przyjdź do serwisu TPL!

Przegląd, konserwacja i naprawa układu chłodzenia w Warszawie – zapraszamy do TPL Serwis. Zajmiemy się Twoim laptopem kompleksowo. Dokładnie zdiagnozujemy problem z układem chłodzenia oraz skutecznie go naprawimy. Nasza firma wykorzystuje wysokiej jakości części zamienne oraz najnowsze narzędzia, aby zapewnić Twojemu laptopowi odpowiednie chłodzenie. Niezależnie od modelu urządzenia czy rodzaju problemu z układem chłodzenia jesteśmy gotowi sprostać Twoim potrzebom. Znajdziesz nas w dwóch lokalizacjach: na Ursynowie oraz Bielanach – w pobliżu Mokotowa, Żoliborza i Bemowa. W każdej z nich podejmiemy się naprawy układu chłodzenia w laptopie.
naprawa układu chłodzenia

Potrzeba naprawy układu chłodzenia w laptopie

Układ chłodzenia w laptopie jest kluczowym elementem, ponieważ odpowiada za utrzymanie odpowiedniej temperatury wewnątrz urządzenia. Jego poprawna praca wpływa nie tylko na wydajność laptopa, ale także na żywotność sprzętu. Warto również pamiętać, że układ chłodzenia w laptopie składa się z kilku elementów, w tym wentylatora i past termoprzewodzących. Wszystkie te komponenty muszą działać sprawnie, aby skutecznie odprowadzać ciepło generowane podczas pracy laptopa.
Kiedy zgłosić się do serwisu?
  • Laptop się mocno przegrzewa.
  • Wentylator głośno działa.
  • Widzisz uszkodzenia takie jak wygięte i złamane łopatki wentylatora.
Oczywiście oznak uszkodzenia układu chłodzenia jest więcej. Jedną z nich jest spadek wydajności, który wiąże się ze spowolnioną pracą procesora. Kolejnym objawem jest zawieszanie się systemu. Jeśli któryś z tych problemów dotyczy Twojego laptopa, nie zwlekaj – zgłoś się do nas na przegląd oraz naprawę układu chłodzenia. Gwarantujemy pełną profesjonalność, konkurencyjne ceny i krótki czas wykonywania usługi. Twój sprzęt będzie w dobrych rękach!
Ursynów

ADRES SERWISU

AL. Komisji Edukacji Narodowej 83
lok. U-5

Warszawa, 02-777

GODZINY OTWARCIA

od pon. do pt. w godz. 9:00-19:00, sobota w godz. 10:00-14:00.

SZYBKA POMOC!

Zadzwoń pod nr 533601601 lub 533602602.
rozdzielacz
Bielany Bemowo

ADRES SERWISU

Al. Władysława
Reymonta 12
lok. 31

Warszawa, 01-842

GODZINY OTWARCIA

od pon. do pt. w godz. 10:00-18:00, sobota w godz. 10:00-14:00.

W okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) serwis komputerowy na Bielanach pracuje od poniedziałku do piątku. W soboty jest on zamknięty.

Zapraszamy również do serwisu laptopów, notebooków czy komputerów stacjonarnych na Ursynowie!

SZYBKA POMOC!

Zadzwoń pod numer 532606604 lub 532606605