Zasilacze i ładowarki do laptopów

Ładowarki oraz zasilacze do laptopów

Dobra jakość w dobrej cenie

W naszej ofercie posiadamy ładowarki oraz zasilacze do laptopów gwarantujące bezawaryjną pracę nawet przy intensywny użytkowaniu. Sprzedajemy sprzęt wykonany jedynie z najwyższej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne oraz wyróżniający się najlepszymi atrybutami. Nasze ładowarki do laptopów cechują się solidnością, trwałością oraz odpowiednimi parametrami. Dzięki temu z pewnością znajdziemy odpowiedni model dla Twojego sprzętu.

Zasilacze do laptopów i komputerów stacjonarnych

Posiadamy zasilacze o różnej mocy gwarantujące możliwość wyboru sprzętu z mniejszym obciążeniem – dzięki temu będzie się on mniej nagrzewał. Zasilacze do laptopów dostępne w naszej ofercie objęte są okresem gwarancyjnym. Można kupić u nas także nie tylko zasilacz do laptopa, ale także do komputera stacjonarnego. W przypadku kupna zasilacza do PC oferujemy jego montaż.

Zasilacze i ładowarki do laptopów – dogodna lokalizacja

Nasz serwis z ładowarkami oraz zasilaczami do laptopów ma dwie lokalizacje – Ursynów oraz Bielany, z łatwym dojazdem z centrum, Bemowa, Mokotowa, Żoliborza oraz innych dzielnic Warszawy. W obu punktach zajmujemy się wyłącznie sprzedażą i montażem zasilaczy, a także ładowarek do laptopów.
Zasilacz do laptopów Bemowo
Wybierając ładowarki oraz zasilacze do laptopów z naszego sklepu, stawiasz na wysoką jakość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Ursynów

ADRES SERWISU

AL. Komisji Edukacji Narodowej 83
lok. U-5

Warszawa, 02-777

GODZINY OTWARCIA

od pon. do pt. w godz. 9:00-19:00, sobota w godz. 10:00-14:00.

SZYBKA POMOC!

Zadzwoń pod nr 533601601 lub 533602602.
rozdzielacz
Bielany Bemowo

ADRES SERWISU

Al. Władysława
Reymonta 12
lok. 31

Warszawa, 01-842

GODZINY OTWARCIA

od pon. do pt. w godz. 10:00-18:00, sobota w godz. 10:00-14:00.

W okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) serwis komputerowy na Bielanach pracuje od poniedziałku do piątku. W soboty jest on zamknięty.

Zapraszamy również do serwisu laptopów, notebooków czy komputerów stacjonarnych na Ursynowie!

SZYBKA POMOC!

Zadzwoń pod numer 532606604 lub 532606605