Wymiana matrycy

Naprawa lub wymiana matryc

Problem z wyświetlaniem obrazu? Matryca Twojego komputera stłukła się, kolory są nieprawidłowe, a może wyświetlają się paski? Tego nie da się zignorować. Z pomocą przychodzi naprawa lub wymiana matrycy. Te jednak mogą być kosztowne, dlatego warto skonsultować się z profesjonalistą, który oceni stan uszkodzenia i zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

Naprawa lub wymiana matryc: Ursynów, Bielany i okolice

Naprawa matrycy w laptopie jest możliwa w przypadku uszkodzeń powierzchniowych, takich jak rysy czy drobne pęknięcia. W takich przypadkach wystarczy tylko wymienić zewnętrzną warstwę. Poważniejsze szkody nie zawsze jednak da się zniwelować – wtedy całkowita wymiana matrycy będzie bardziej opłacalna.
Producenci w tym samym wariancie komputera potrafią montować różne matryce, dlatego przed zamówieniem części tak ważne jest sprawdzenie dokładnego modelu wyświetlacza. Zrobimy to bezpłatnie oraz podamy dokładny koszt. Jeśli nie będziemy mieli na miejscu elementu potrzebnego do wymiany matrycy, sprowadzimy dany egzemplarz w ciągu 1 dnia roboczego. Montowane przez nas matryce są nowe i posiadają 12-miesięczną gwarancję.
matryca
Jako profesjonalny serwis wymienimy matrycę w Twoim notebooku, niezależnie od tego, jaki to model. Mamy świadomość, że z takimi usterkami nie należy zwlekać. Jeśli tylko zauważysz, że masz problemy z korzystaniem z urządzenia, a uszkodzenie matrycy jest już widoczne gołym okiem, to skorzystanie z naprawy lub wymiany będzie jedynym rozwiązaniem.

Zapraszamy do serwisu TPL!

Jesteśmy z Warszawy, to właśnie w stolicy znajdziesz nas pod dwiema lokalizacjami – Ursynów oraz Bielany. Jesteśmy także świetnie skomunikowani z Żoliborzem, Mokotowem jak również Bemowem. Jeśli potrzebujesz naprawy lub wymiany matrycy w laptopie, odwiedź nas!
Ursynów

ADRES SERWISU

AL. Komisji Edukacji Narodowej 83
lok. U-5

Warszawa, 02-777

GODZINY OTWARCIA

od pon. do pt. w godz. 9:00-19:00, sobota w godz. 10:00-14:00.

SZYBKA POMOC!

Zadzwoń pod nr 533601601 lub 533602602.
rozdzielacz
Bielany Bemowo

ADRES SERWISU

Al. Władysława
Reymonta 12
lok. 31

Warszawa, 01-842

GODZINY OTWARCIA

od pon. do pt. w godz. 10:00-18:00, sobota w godz. 10:00-14:00.

W okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) serwis na Bielanach pracuje od poniedziałku do piątku. W soboty jest on zamknięty.
Zapraszamy do serwisu na Ursynowie!

SZYBKA POMOC!

Zadzwoń pod numer 532606604 lub 532606605