Serwis laptopów Apple

Serwis laptopów Apple

Apple jest amerykańskim przedsiębiorstwem, którego sprzęty elektroniczne cieszą się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Laptopy tej marki charakteryzuje doskonała jakość i dopracowanie w każdym calu. Ponadto istotną cechą produktów marki Apple jest możliwość zsynchronizowania danych znajdujących się na kilku urządzeniach. Niestety, pomimo wysokiej jakości, która wyróżnia ten sprzęt, może on ulec uszkodzeniu, a także wymagać serwisu – ten oferujemy na terenie Warszawy w 2 lokalizacjach.

Naprawiamy urządzenia Apple!

Oferujemy skuteczny serwis produktów marki Apple w Warszawie, a konkretniej na Ursynowie i Bielanach (blisko mają do nas więc mieszkańcy Żoliborza czy Bemowa). Nasi specjaliści zajmą się naprawą usterek w MacBookach. Współpracujemy z pasjonatami komputerów i elektroniki, dlatego możesz ze spokojem oddać ulubiony sprzęt w nasze ręce. Podczas serwisu wykonujemy naprawy błędów systemowych, likwidujemy usterki, także te mechaniczne, związane z obudową czy ekranem komputera. Praca z tego typu sprzętami wymaga znajomości specyfiki marki Apple, dlatego niezbędny jest profesjonalny serwis. Chętnie sprawdzimy też dobrze działające laptopy Apple, by skontrolować ich pracę oraz zawczasu zapobiec problemom.
Serwis Laptopów Apple Bemowo

Serwis sprzętu Apple w Warszawie – pozbędziemy się usterek!

Proponowany przez nas serwis urządzeń Apple jest zawsze prowadzony terminowo, ponieważ wiemy, jak problematyczne może być dłuższe funkcjonowanie bez sprzętu. Zależy nam na tym, aby klienci byli usatysfakcjonowani i zadowoleni z naszych usług, dlatego swoją pracę, a więc serwis sprzętu marki Apple, wykonujemy nie tylko sprawnie, ale również profesjonalnie, bazując na zdobytym doświadczeniu. Dołożymy wszelkich starań, aby naprawić dane urządzenie i sprawić, że będzie ono działało tak, jak powinno.

Zapraszamy klientów z Bemowa, Bielan, Żoliborza i innych warszawskich dzielnic

Znajdziesz nas w dwóch lokalizacjach w Warszawie. Najbliżej do naszych siedzib mają mieszkańcy Ursynowa, Bielan, Bemowa, Żoliborza i Mokotowa. Jednak zapraszamy także zainteresowanych z innych części miasta, jak również spoza stolicy.
Ursynów

ADRES SERWISU

AL. Komisji Edukacji Narodowej 83
lok. U-5

Warszawa, 02-777

GODZINY OTWARCIA

od pon. do pt. w godz. 9:00-19:00, sobota w godz. 10:00-14:00.

SZYBKA POMOC!

Zadzwoń pod nr 533601601 lub 533602602.
rozdzielacz
Bielany Bemowo

ADRES SERWISU

Al. Władysława
Reymonta 12
lok. 31

Warszawa, 01-842

GODZINY OTWARCIA

od pon. do pt. w godz. 10:00-18:00, sobota w godz. 10:00-14:00.

W okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) serwis komputerowy na Bielanach pracuje od poniedziałku do piątku. W soboty jest on zamknięty.

Zapraszamy również do serwisu laptopów, notebooków czy komputerów stacjonarnych na Ursynowie!

SZYBKA POMOC!

Zadzwoń pod numer 532606604 lub 532606605