Naprawa dysków twardych i SSD

Naprawa dysków twardych i SSD

Masz problem z uruchomieniem systemu? Twój komputer długo się włącza i zawiesza podczas pracy? To oznaki, które każą przypuszczać, że nośnik danych w Twoim sprzęcie może być uszkodzony. Nie zwlekaj z konsultacją, nie ryzykuj utraty danych.

Naprawa dysków twardych

Problemy z twardym dyskiem mogą być mylone z innymi usterkami. Spowolniona wydajność, zgubione pliki czy tak zwane Bluescreeny dotyczą zarówno uszkodzonego dysku, jak i płyty głównej. Dlatego nie warto zgadywać samemu – specjaliści, tacy jak my, znajdą dokładną przyczynę wadliwego funkcjonowania sprzętu.
Jak wygląda naprawa dysków twardych? Pierwszym krokiem jest diagnostyka nośnika – problemy mogą wynikać z oprogramowania lub uszkodzeń mechanicznych. W obu przypadkach naprawa dysku twardego wymaga odpowiedniego sprzętu i wiedzy. Jeśli jednak jest ona niemożliwa lub nieekonomiczna, wtedy potrzebna okazuje się wymiana dysku oraz odzyskanie danych ze starego nośnika.
dysk twardy

Wymiana dysku HDD na SSD

W naszej ofercie znajduje się również możliwość wymiany dysku twardego HDD na SSD. Jest to szczególnie dobra opcja dla osób, którym zależy na wydajności i przedłużonej żywotności komputera. Dyski SSD są mniejsze od tradycyjnych HDD oraz mniej podatne na uszkodzenia mechaniczne. Zatem, jeśli chcesz, aby komputer działał jeszcze sprawniej, rozważ wymianę na SSD. Chętnie doradzimy Ci w wyborze odpowiedniego urządzenia. Zajmujemy się podłączaniem zarówno dysków zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Gdzie nas znajdziesz?

Dlaczego warto wybrać serwis TPL? Ponieważ nasi technicy posiadają bogate doświadczenie, które zapewnia doskonałą jakość wykonywanych przez nas usług. Do problemów podchodzimy indywidualnie i proponujemy najlepsze rozwiązania. Znajdujemy się w dwóch lokalizacjach w Warszawie: na Bielanach i Ursynowie, w sąsiedztwie takich dzielnic jak Bemowo, Mokotów czy Żoliborz. Jeśli więc szukasz specjalistów godnych zaufania zajmujących się naprawą i wymianą dysków twardych oraz SSD – doskonale trafiłeś!
Ursynów

ADRES SERWISU

AL. Komisji Edukacji Narodowej 83
lok. U-5

Warszawa, 02-777

GODZINY OTWARCIA

od pon. do pt. w godz. 9:00-19:00, sobota w godz. 10:00-14:00.

SZYBKA POMOC!

Zadzwoń pod nr 533601601 lub 533602602.
rozdzielacz
Bielany Bemowo

ADRES SERWISU

Al. Władysława
Reymonta 12
lok. 31

Warszawa, 01-842

GODZINY OTWARCIA

od pon. do pt. w godz. 10:00-18:00, sobota w godz. 10:00-14:00.

W okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) serwis komputerowy na Bielanach pracuje od poniedziałku do piątku. W soboty jest on zamknięty.

Zapraszamy również do serwisu laptopów, notebooków czy komputerów stacjonarnych na Ursynowie!

SZYBKA POMOC!

Zadzwoń pod numer 532606604 lub 532606605