Serwis laptopów Toshiba

Serwis laptopów Toshiba

Japońska marka Toshiba jest producentem popularnych sprzętów elektronicznych, w tym laptopów. Urządzenia, które wychodzą spod jej skrzydeł, chętnie używane są przez osoby z różnych zakątków świata. Sprawdzają się one zarówno w warunkach domowych, jak i biurowych.

Serwis laptopów Toshiba – profesjonalizm, terminowość i atrakcyjna cena

Laptop uległ awarii, uniemożliwiając Państwu pracę zdalną, naukę czy oglądanie filmów? W takim razie istnieje tylko jedno rozwiązanie – jego naprawa! Nasz serwis laptopów Toshiba pomoże pozbyć się danej usterki tak szybko, jak tylko to możliwe! Jako profesjonaliści dążymy do tego, aby nasi klienci bez większych opóźnień czasowych mogli wrócić do korzystania ze swojego urządzenia, m.in. do wysyłania maili bądź tworzenia prezentacji na zajęcia. Działamy terminowo, sprawnie i z dużym zaangażowaniem, oferując usługi na najwyższym poziomie.
serwis toshiba warszawa

Usterka laptopa? Pomożemy!

Niesprawny laptop może utrudnić życie. Gdy więc pojawi się problem, warto uporać się z nim szybko i oddać sprzęt do doświadczonego serwisu urządzeń Samsung. Oferujemy sprawną naprawę oraz dokładny przegląd komputera, a także drobne naprawy innych sprzętów elektronicznych. Posiadamy narzędzie umożliwiające usprawnienie działania laptopów marki Samsung. Nasza firma kieruje swoje usługi zarówno do przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. We wszystkich przypadkach spersonalizowane podejście do problemu jest naszym priorytetem, dlatego w razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu.
Zapraszamy osoby z całego miasta i nie tylko!
Ursynów

ADRES SERWISU

AL. Komisji Edukacji Narodowej 83
lok. U-5

Warszawa, 02-777

GODZINY OTWARCIA

od pon. do pt. w godz. 9:00-19:00, sobota w godz. 10:00-14:00.

SZYBKA POMOC!

Zadzwoń pod nr 533601601 lub 533602602.
rozdzielacz
Bielany Bemowo

ADRES SERWISU

Al. Władysława
Reymonta 12
lok. 31

Warszawa, 01-842

GODZINY OTWARCIA

od pon. do pt. w godz. 10:00-18:00, sobota w godz. 10:00-14:00.

W okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) serwis komputerowy na Bielanach pracuje od poniedziałku do piątku. W soboty jest on zamknięty.

Zapraszamy również do serwisu laptopów, notebooków czy komputerów stacjonarnych na Ursynowie!

SZYBKA POMOC!

Zadzwoń pod numer 532606604 lub 532606605