Serwis laptopów Sony

Serwis laptopów Sony

Laptopy Sony VAIO to japońskie produkty chętnie użytkowane zarówno w przedsiębiorstwach, jak i domach. Osobisty komputer tej marki sprawdza się u wielu użytkowników. Jednak co zrobić, gdy pojawi się jakaś awaria/usterka, której nie są w stanie Państwo sami rozwiązać? Zapewniamy, że nasz serwis laptopów Sony VAIO to najlepszy wybór!
Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej rozwiązać dany problem i oddać w Państwa ręce świetnie działający sprzęt. Pracują u nas wykwalifikowani fachowcy, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Zapewniamy, że zrobią oni wszystko, aby urządzenie, które uległo awarii, naprawić terminowo. Zdajemy sobie sprawę, że laptop stanowi często główne narzędzie pracy, dlatego postaramy się, aby dana usterka nie spowodowała poważniejszych zmian na dysku, a w efekcie sprzęt działał nawet lepiej niż przed wystąpieniem awarii.
serwis sony vaio warszawa

Napraw laptopa u nas!

Oferujemy sprawny serwis Sony VAIO. Chętnie zajmiemy się wszelkimi problemami systemowymi i usterkami powstałymi w trakcie użytkowania sprzętu marki Sony VAIO. Zapraszamy do naszego serwisu również osoby, które chcą dokonać przeglądu, a także usprawnić pracę swojego laptopa. Wiemy, że urządzenia te są bardzo pomocne w życiu, dlatego staramy się, aby naprawa laptopów była szybka. Umożliwiają nam ją profesjonalne narzędzia, a poza tym wiedza oraz doświadczenie wykwalifikowanych fachowców. Usługi dot. serwisu Sony VAIO znajdą Państwo w naszych dwóch lokalizacjach w Warszawie. Zapraszamy do punktów na Ursynowie i Bielanach, do których blisko mają mieszkańcy Mokotowa, Bemowa czy Żoliborza.
Ursynów

ADRES SERWISU

AL. Komisji Edukacji Narodowej 83
lok. U-5

Warszawa, 02-777

GODZINY OTWARCIA

od pon. do pt. w godz. 9:00-19:00, sobota w godz. 10:00-14:00.

SZYBKA POMOC!

Zadzwoń pod nr 533601601 lub 533602602.
rozdzielacz
Bielany Bemowo

ADRES SERWISU

Al. Władysława
Reymonta 12
lok. 31

Warszawa, 01-842

GODZINY OTWARCIA

od pon. do pt. w godz. 10:00-18:00, sobota w godz. 10:00-14:00.

W okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) serwis komputerowy na Bielanach pracuje od poniedziałku do piątku. W soboty jest on zamknięty.

Zapraszamy również do serwisu laptopów, notebooków czy komputerów stacjonarnych na Ursynowie!

SZYBKA POMOC!

Zadzwoń pod numer 532606604 lub 532606605