Wymiana klawiatury

Wymiana klawiatury

Wymiana klawiatury laptopa różni się w zależności od marki oraz modelu sprzętu. Niekiedy, aby wymienić ten element, należy posiadać specjalistyczny sprzęt i być zorientowanym na temat działania poszczególnych układów. Dlatego zawsze lepiej udać się do serwisu, a najlepiej do naszego w Warszawie!

Kompleksowa usługa wymiany klawiatury

Nasza firma zapewnia wykonanie usługi wymiany klawiatury na najwyższym poziomie. Sprawdzimy, czy sprzęt wymaga czyszczenia, czy też konieczna jest całkowita wymiana klawiatury w laptopie. Posiadamy dostęp do większości modeli. Klawiatury, które montujemy, są produktami wysokiej jakości. Udzielamy na nie 12-miesięcznej gwarancji. Dodatkowo nasi wykwalifikowani technicy dysponują bogatym doświadczeniem w naprawie oraz wymianie tych elementów, co gwarantuje, że Twoje urządzenie będzie w najlepszych rękach. Jako firma z pasją do technologii, która dba o zadowolenie klienta, jesteśmy dumni z naszej reputacji i licznych pozytywnych opinii na temat proponowanych przez nas usług, w tym także tych dotyczących wymiany klawiatury.
naprawa klawiatury

Kiedy należy wymienić klawiaturę w laptopie?

Oczywiste jest, że wymiana klawiatury musi być przeprowadzona, gdy w żaden sposób nie można jej użytkować. Czasem jednak zdarza się, że mimo problemów klawiatura działa – korzystanie jest trudne, ale możliwe. W tym przypadku wciąż zaleca się jej wymianę, aby sprzęt był w pełni sprawny.
Wymiana klawiatury jest potrzebna, gdy klawisze:
  • ciężko się wciskają,
  • nie reagują po ich wciśnięciu,
  • kleją się po delikatnym zalaniu,
  • nie wracają do pozycji wyjściowej,
  • odpadły.
Oczywiście klawiaturę nie zawsze trzeba wymieniać. Czasem wystarczy użyć sprężonego powietrza lub przedmiotu z cienką końcówką, aby przywrócić klawisze do użytku. Jednakże nie każdy posiada do tego umiejętności. Samodzielna próba wykonania prac może okazać się trudna i ryzykowna. Gdy w grę wchodzi fachowa wymiana klawiatury w laptopie – MacBooku czy w innych modelach – udaj się do nas! Działamy w Warszawie, a nasze serwisy znajdują się na Ursynowie i Bielanach. Blisko mają do nas mieszkańcy Bemowa, Mokotowa oraz Żoliborza.
Ursynów

ADRES SERWISU

AL. Komisji Edukacji Narodowej 83
lok. U-5

Warszawa, 02-777

GODZINY OTWARCIA

od pon. do pt. w godz. 9:00-19:00, sobota w godz. 10:00-14:00.

SZYBKA POMOC!

Zadzwoń pod nr 533601601 lub 533602602.
rozdzielacz
Bielany Bemowo

ADRES SERWISU

Al. Władysława
Reymonta 12
lok. 31

Warszawa, 01-842

GODZINY OTWARCIA

od pon. do pt. w godz. 10:00-18:00, sobota w godz. 10:00-14:00.

W okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) serwis komputerowy na Bielanach pracuje od poniedziałku do piątku. W soboty jest on zamknięty.

Zapraszamy również do serwisu laptopów, notebooków czy komputerów stacjonarnych na Ursynowie!

SZYBKA POMOC!

Zadzwoń pod numer 532606604 lub 532606605