O firmie

Aktualności :

Nasz sklep będzie otwarty 24.12.2019 do godziny 15:00

Serdecznie witamy na stronie internetowej naszego serwisu komputerowego, którego celem jest zapewnienie ekspresowych usług serwisowych i naprawy komputerów. Oferujemy szybkie i profesjonalne usługi, podstawowe to naprawa komputerówWarszawa jest miastem, w którym mieszczą się dwie siedziby naszej firmy: na Al. Komisji Edukacji Narodowej 83 oraz Al. Władysława Reymonta 12. Nasza firma pracuje sześć dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty, zapewniając szybki serwis komputerów

Warszawa oferuje wiele usług z zakresu serwisu oraz naprawy komputerów, jednak nie każda lokalizacja jest korzystna dla klienta, nasze siedziby znajdują się na Ursynowie oraz  Bielanach Bemowie. Naszym klientom zapewniamy profesjonalne i nowoczesne zaplecze serwisowe, tym gwarantując najwyższą jakość usług. Nasze usługi wykonują najlepsi fachowcy w branży. Korzystając z naszych usług, otrzymują Państwo błyskawiczną diagnozę, do kliku minut oraz szybką naprawę, maksymalnie do 7 dni roboczych. Realizujemy zarówno drobne naprawy, jak i usługi kompleksowego serwisowania całej infrastruktury komputerowej oraz oferujemy wsparcie techniczne.

Nasze usługi realizujemy szybko i skutecznie, dzięki czemu klienci chętnie odwiedzają nasz serwis komputerowy. Warszawa jest miejscem, w którym rozwijają się oraz powstają nowe przedsiębiorstwa. Jeśli jesteś właścicielem jednego z nich, chętnie zawiążemy współpracę. Obecnie z naszych usług korzystają zadowoleni klienci, wśród nich znajdują się małe i średnie firmy, a także duże korporacje. Mimo iż obsługujemy głównie firmy, nie oznacza to, że klienci indywidualni nie mogą skorzystać z naszych usług. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom każdego z klientów, dlatego chętnie świadczymy również usługi drobnych napraw, dla klientów indywidualnych.

Jesteśmy otwarci na zróżnicowane potrzeby oraz oczekiwania Klientów, którzy powierzają nam swój sprzęt. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne w dzisiejszych czasach jest korzystanie ze sprzętów elektronicznych, dlatego staramy się, aby czas realizacji każdego zlecenia był jak najkrótszy. Oferujemy profesjonalny i kompleksowy serwis komputerówlaptopów oraz tabletów takich marek, jak: Toshiba, MSi, MAXDATA, Acer, Asus, Lenovo, Dell, GERICOM, Packard Bell, Actina, Compaq, Twinhead, IBM, Fujitsu Siemens Computers, Apple, LG, Microsoft, Samsung, Gateway, HP, a także VAIO. Naprawa komputerów w każdej z naszych siedzib w Warszawie odbywa się szybko, sprawnie, a przede wszystkim solidnie. Nasz serwis komputerowy(Warszawa – tutaj nas znajdziesz) tworzą doświadczeni, odpowiednio wykwalifikowani pracownicy, dla których elektronika oraz nowoczesne technologie nie skrywają żadnych tajemnic. Praca jest dla nich największą pasją, dlatego naprawa laptopów zawsze odbywa się ze stuprocentowym zaangażowaniem. Jeżeli interesuje Państwa sprawdzony i solidny serwis laptopów w Warszawie, zachęcamy do poznania bliżej naszej oferty oraz skorzystania ze świadczonych przez nas usług. Grono zadowolonych z naszych usług Klientów jest naszą najlepszą wizytówką, a także mobilizacją do dalszego rozwoju naszego serwisu. Reasumujac, jeżeli zamieszkują Państwo miasto Warszawa bądź okolice zachęcamy do wybrania jednego z naszych punktów, w których z wielką radością i niekłamaną pasją naprawimy każdy sprzęt komputerowy. Oferujemy naszym Klientom niezwykle atrakcyjne ceny, a także bardzo szybką realizację wszystkich zleceń.

Oferujemy bezpłatną i ekspresową wycenę naprawy sprzętu. W przypadku wymiany matrycy w naszym serwisie wystawiamy dwutygodniową gwarancję na tak zwane “bad piksele”. Bardzo efektywnie naprawiamy płyty główne, nasza skuteczność kształtuje się na poziomie 98 procent. Są to powody, dla których warto wybrać nasz serwis laptopówWarszawa – miasto, w którym znajdują się nasze siedziby, na pewno znajdziesz lokalizację dogodną dla siebie. Nawet jeśli Państwa laptop działa sprawnie i bez zarzutów, warto go regularnie serwisować. Bieżąca kontrola sprzętu może zapobiec wysokim wydatkom, jakie powoduje naprawa laptopówWarszawa to miejscowość, z której pochodzi większość naszych klientów, jednak nie zamykamy się na konkretne grono klientów, zachęcamy do współpracy klientów z całego regionu.

Ursynów

ADRES SERWISU

AL. Komisji Edukacji Narodowej 83
lok. U-5

Warszawa, 02-777

GODZINY OTWARCIA

od pon. do pt. w godz. 9:00-19:00, sobota w godz. 10:00-14:00.

SZYBKA POMOC!

Zadzwoń pod nr 533601601 lub 533602602.
rozdzielacz
Bielany Bemowo

ADRES SERWISU

Al. Władysława
Reymonta 12
lok. 31

Warszawa, 01-842

GODZINY OTWARCIA

od pon. do pt. w godz. 10:00-18:00, sobota w godz. 10:00-14:00.

W okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) serwis komputerowy na Bielanach pracuje od poniedziałku do piątku. W soboty jest on zamknięty.

Zapraszamy również do serwisu laptopów, notebooków czy komputerów stacjonarnych na Ursynowie!

SZYBKA POMOC!

Zadzwoń pod numer 532606604 lub 532606605

Naprawa i serwis laptopów i komputerów stacjonarnych
na Bielanach, Bemowie, Żoliborzu, Mokotowie czy Ursynowie?
Najlepiej z TPL Serwis Warszawa

laptopy Toshiba - logo
laptopy MSI - logo
laptopy MAXDATA - logo
laptopy ACER - logo
laptopy ASUS - logo
laptopy Lenovo - logo
laptopy Dell - logo
Gericom mobile world - logo
packard bell - logo
actina - logo
Compaq - logo
Twinhead - logo
IBM - logo
Fujitsu computers siemens - logo
komputery Apple - logo
LG - logo
Microsoft - logo
Samsung - logo
vaio - logo
HP - logo