Serwis laptopów Samsung

Serwis laptopów Samsung

Sprzęt marki Samsung od lat wykorzystywany jest w wielu domach oraz firmach. Produkty tej południowokoreańskiej marki cieszą się dużą popularnością. Wśród nich można wyróżnić laptopy, tablety czy monitory.

Serwis laptopów – awarie nam niestraszne!

Proponujemy Państwu wysokiej jakości serwis laptopów Samsung. Co tak właściwie oznacza? Naszym celem jest pozbycie się awarii bądź usterek, które uniemożliwiają, zakłócają lub spowalniają działanie tego urządzenia. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby działać terminowo. Oprócz sprawnej naprawy sprzętu przeprowadzimy również jego dokładny przegląd – wskażemy, co działa poprawnie, a co wymaga poprawy. Posiadamy wiedzę, jak również doświadczenie, dlatego zaufało nam tak wiele klientów.
serwis samsung warszawa

Usterka laptopa Samsung? Zajmiemy się nią!

W ofercie usług naszej firmy znajdą Państwo między innymi serwis komputerów Toshiba. Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców, których umiejętności pozwalają rozwiązywać nawet skomplikowane problemy z laptopami tej marki. Podejmujemy się napraw, a także przeglądów komputerów Toshiba. Kontrole mają na celu zapobiegnięcie poważniejszym usterkom sprzętu w przyszłości. Oferujemy także doradztwo, dlatego jeśli mają Państwo wątpliwości i pytania, zapraszamy do kontaktu. Można nas znaleźć w Warszawie. Mamy dwa punkty: jeden na Ursynowie (blisko Mokotowa), a drugi na Bielanach – nieopodal Bemowa oraz Żoliborza.
Nasz serwis Samsung znajduje się w Warszawie. Jeden punkt mieści się na Ursynowie, czyli nieopodal Mokotowa. Drugie miejsce powstało na Bielanach – w okolicy Bemowa i Żoliborza. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane serwisem sprzętu Samsung!
Ursynów

ADRES SERWISU

AL. Komisji Edukacji Narodowej 83
lok. U-5

Warszawa, 02-777

GODZINY OTWARCIA

od pon. do pt. w godz. 9:00-19:00, sobota w godz. 10:00-14:00.

SZYBKA POMOC!

Zadzwoń pod nr 533601601 lub 533602602.
rozdzielacz
Bielany Bemowo

ADRES SERWISU

Al. Władysława
Reymonta 12
lok. 31

Warszawa, 01-842

GODZINY OTWARCIA

od pon. do pt. w godz. 10:00-18:00, sobota w godz. 10:00-14:00.

W okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) serwis komputerowy na Bielanach pracuje od poniedziałku do piątku. W soboty jest on zamknięty.

Zapraszamy również do serwisu laptopów, notebooków czy komputerów stacjonarnych na Ursynowie!

SZYBKA POMOC!

Zadzwoń pod numer 532606604 lub 532606605