Wymiana gniazda zasilania

Wymiana gniazda zasilania

Gniazdo zasilania służy do dostarczania prądu stałego do płyty głównej. Jest to niezwykle ważna funkcja, a zatem nawet niewielka usterka tego elementu może powodować poważne awarie. Dlatego jeśli zauważysz, że coś jest nie tak z gniazdem w Twoim sprzęcie, nie zwlekaj z wymianą.

Wybierz zespół fachowców!

Naprawa i wymiana gniazda zasilania są zadaniami wymagającymi specjalistycznej wiedzy oraz umiejętności. Wykonane nieprawidłowo mogą spowodować dodatkowe szkody lub pogorszenie stanu urządzenia. Warto zatem skonsultować się z profesjonalistami, czyli naszym serwisem TPL! Cieszymy się zaufaniem klientów i oferujemy konkurencyjne ceny. Nasi doświadczeni technicy dokładnie zdiagnozują problem z gniazdem zasilania. Używając tylko wysokiej jakości komponentów zamiennych, zapewniamy trwałą i niezawodną naprawę. Gwarantujemy profesjonalizm na każdym etapie realizowania usługi.
Wymiana gniazda zasilania
Oznaki uszkodzenia gniazda zasilania:
  • przerywanie ładowania podczas poruszania zasilaczem/laptopem,
  • działanie ładowania tylko w jednym ułożeniu wtyczki zasilacza,
  • problem z ładowaniem baterii,
  • grzanie się gniazda zasilania,
  • problem z uruchomieniem komputera.
Problemy z gniazdem zasilania zwiększają ryzyko porażenia prądem. Dodatkowo negatywnie wpływają na funkcjonalność i żywotność baterii oraz płyty głównej. Szybka reakcja na pierwsze przejawy usterki może zapobiec późniejszym awariom.

Gdzie można wymienić gniazdo zasilania w Warszawie?

W obecnych czasach ciężko jest znaleźć dobry serwis IT. Postaw więc na sprawdzoną firmę i udaj się do TPL! Nasi technicy szybko oraz dokładnie ocenią sytuację. Naprawa nie potrwa długo, dlatego nie musisz obawiać się o utratę dostępu do komputera na długo. Poza tym zadbamy o to, by jej cena była konkurencyjna. Zapraszamy do jednego z naszych punktów w Warszawie, gdzie sprawnie wymienimy Twoje gniazdo zasilania. Znajdziesz nas na Ursynowie, a także na Bielanach – nieopodal Bemowa, Żoliborza oraz Mokotowa.
Ursynów

ADRES SERWISU

AL. Komisji Edukacji Narodowej 83
lok. U-5

Warszawa, 02-777

GODZINY OTWARCIA

od pon. do pt. w godz. 9:00-19:00, sobota w godz. 10:00-14:00.

SZYBKA POMOC!

Zadzwoń pod nr 533601601 lub 533602602.
rozdzielacz
Bielany Bemowo

ADRES SERWISU

Al. Władysława
Reymonta 12
lok. 31

Warszawa, 01-842

GODZINY OTWARCIA

od pon. do pt. w godz. 10:00-18:00, sobota w godz. 10:00-14:00.

W okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) serwis komputerowy na Bielanach pracuje od poniedziałku do piątku. W soboty jest on zamknięty.

Zapraszamy również do serwisu laptopów, notebooków czy komputerów stacjonarnych na Ursynowie!

SZYBKA POMOC!

Zadzwoń pod numer 532606604 lub 532606605