Serwis laptopów HP Warszawa

Serwis laptopów HP

W naszym serwisie oferujemy kompletny przegląd i naprawę urządzeń marki HP. Nasz zespół błyskawicznie zapozna się z powstałą usterką, a także naprawi ją bez utraty danych znajdujących się na komputerze. Na prośbę klienta zainstalujemy na urządzeniu najnowsze sterowniki i system operacyjny, jak również usprawnimy oraz przyspieszymy działanie sprzętu. Nasz serwis HP dysponuje dedykowanymi narzędziami, za pomocą których jesteśmy w stanie szczegółowo przeskanować urządzenie w poszukiwaniu wirusów i niechcianych aplikacji. Dla osób chcących przeprowadzić dokładną analizę wraz z serwisem HP Warszawa będzie najodpowiedniejszym wyborem – w naszych placówkach w stolicy naprawiamy laptopy i wszystkie ich podzespoły pochodzące od tego producenta. Znajdujemy się na Ursynowie, w pobliżu Mokotowa oraz na Bielanach, blisko Bemowa i Żoliborza. Niezależnie jednak od miejsca zamieszkania zapraszamy wszystkie osoby z Warszawy, którym zależy na dokładnym serwisie swojego laptopa HP.

Nowe życie komputera HP

Jeśli z Twoim urządzeniem dzieje się coś niedobrego, odpowiednim wyjściem jest sprawdzenie stanu sprzętu przez profesjonalistę oraz, jeśli to możliwe, naprawienie go. Nasz serwis HP, który znajduje się w dwóch lokalizacjach w Warszawie, tworzą wykwalifikowani pracownicy. Chętnie zajmą się wszelkimi usterkami, jak i usprawnieniem działania komputerów HP. Zapraszamy zainteresowanych m.in. z Mokotowa, ale też wszystkich innych dzielnic stolicy oraz osoby spoza Warszawy.
Serwis Laptopów HP Bemowo
Ursynów

ADRES SERWISU

AL. Komisji Edukacji Narodowej 83
lok. U-5

Warszawa, 02-777

GODZINY OTWARCIA

od pon. do pt. w godz. 9:00-19:00, sobota w godz. 10:00-14:00.

SZYBKA POMOC!

Zadzwoń pod nr 533601601 lub 533602602.
rozdzielacz
Bielany Bemowo

ADRES SERWISU

Al. Władysława
Reymonta 12
lok. 31

Warszawa, 01-842

GODZINY OTWARCIA

od pon. do pt. w godz. 10:00-18:00, sobota w godz. 10:00-14:00.

W okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) serwis komputerowy na Bielanach pracuje od poniedziałku do piątku. W soboty jest on zamknięty.

Zapraszamy również do serwisu laptopów, notebooków czy komputerów stacjonarnych na Ursynowie!

SZYBKA POMOC!

Zadzwoń pod numer 532606604 lub 532606605