Naprawa laptopa po zalaniu

Naprawa laptopa po zalaniu

Zalany laptop? Trzeba działać od razu! Im szybciej zostanie on dostarczony do serwisu, tym lepiej – ograniczy to rozległość usterki. Dzięki odpowiedniej reakcji naprawa zalanego laptopa może dotyczyć jedynie wyczyszczenia płyty i uszkodzonych pod wpływem cieczy układów. Co zrobić tuż po zalaniu? Należy niezwłocznie odłączyć zasilacz i jeśli jest to możliwe, wyciągnąć baterię. W żadnym wypadku nie wolno uruchamiać laptopa ponownie – może to spowodować kolejne uszkodzenia.

Naprawa zalanego laptopa w serwisie TPL

Naprawa zalanego laptopa rozpoczyna się od starannej oceny stopnia zniszczenia i uszkodzeń przez naszych specjalistów. Po dokładnym oszacowaniu sytuacji przystępujemy do procesu suszenia wszystkich podzespołów (co jest kluczowe dla odzyskania sprawności urządzenia). Te skomplikowane działania wymagają nie tylko odpowiedniego sprzętu, ale przede wszystkim wiedzy, dlatego warto nam zaufać, aby przywrócić laptopowi życie i uniknąć dalszych problemów. Dlaczego lepiej udać się z zalanym laptopem do naszego serwisu niż naprawić go samemu? Otóż technicy są w stanie dokładnie określić, czy naprawa jest możliwa, a także czy konieczna będzie wymiana niektórych podzespołów. Dodatkowo zabezpieczymy Twoje dane bez ryzyka ich utraty.
naprawa laptopa po zalaniu

Przyjdź do nas!

Zalany laptop to nic przyjemnego, ale także nie jest to koniec świata! Jeśli zdarzyła się taka przykra niespodzianka i potrzebna jest naprawa zalanego laptopa, zapraszamy do nas. Nasz serwis znajdziesz pod dwoma adresami w Warszawie – na Ursynowie i Bielanach, czyli w pobliżu Bemowa, Mokotowa oraz Żoliborza. W każdej z lokalizacji zajmiemy się naprawą zalanego laptopa.
Ursynów

ADRES SERWISU

AL. Komisji Edukacji Narodowej 83
lok. U-5

Warszawa, 02-777

GODZINY OTWARCIA

od pon. do pt. w godz. 9:00-19:00, sobota w godz. 10:00-14:00.

SZYBKA POMOC!

Zadzwoń pod nr 533601601 lub 533602602.
rozdzielacz
Bielany Bemowo

ADRES SERWISU

Al. Władysława
Reymonta 12
lok. 31

Warszawa, 01-842

GODZINY OTWARCIA

od pon. do pt. w godz. 10:00-18:00, sobota w godz. 10:00-14:00.

W okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) serwis komputerowy na Bielanach pracuje od poniedziałku do piątku. W soboty jest on zamknięty.

Zapraszamy również do serwisu laptopów, notebooków czy komputerów stacjonarnych na Ursynowie!

SZYBKA POMOC!

Zadzwoń pod numer 532606604 lub 532606605